Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej Poznań

  Czyszczenie tapicerki samochodowej we własnym zakresie jest przeważnie dość trudne ze względu na konieczność usuwania zanieczyszczeń np. ze szczelin czy dokładne odplamianie materiałowej tapicerki specjalnymi detergentami. Z tego względu zdecydowanie lepiej jest postawić na usługi naszej firmy w tym zakresie. Jesteśmy doskonale przygotowani do każdego zlecenia tego typu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  We wnętrzach aut osobowych, dostawczych czy ciężarowych, bez regularnej i odpowiedniej pielęgnacji bardzo łatwo o liczne zabrudzenia.

Jak przeprowadza się kompleksowe pranie tapicerki samochodowej?

  Miękki welur czy tkaniny żakardowe są oprócz skóry naturalnej najczęściej wybierane do obszywania foteli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz rozmaitych pojazdów. Przy braku ich pielęgnacji i jednocześnie regularnym użytkowaniu auta, piasek, błoto lub resztki pożywienia mogą doprowadzić nawet do zmiany odcienia np. siedziska kierowcy. Pranie tapicerki samochodowej pozwala pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń, jednak trudno jest przeprowadzić tę czynność samodzielnie. Niezbędny jest bowiem specjalistyczny sprzęt, a także odpowiednie detergenty, które będą skuteczne, ale zarazem w pełni bezpieczne przy bezpośrednim kontakcie ze wspomnianymi materiałami.

  Realizowane przez naszą firmę działania w tym zakresie to przede wszystkim dokładne odkurzenie całego wnętrza pojazdu. Czyszczenie tapicerki samochodowej które wykonujemy m.in dla klientów z Poznania, Środy Wielkopolskiej czy Dusznik Wielkopolskich, obejmuje precyzyjnie usuwanie zanieczyszczeń zarówno z foteli jak i innych elementów kabiny. Ten etap przeprowadzamy z użyciem nowoczesnego sprzętu umożliwiającego dostanie się nawet do rozmaitych szczelin – np. pomiędzy częściami siedzisk. W ten sposób zbierane są: kurz, piasek, różnego rodzaju okruszki o niewielkich rozmiarach, a także sierść zwierząt.

  Następnie przeprowadzane jest przez nas profesjonalne pranie tapicerki samochodowej. Do tego celu używamy odkurzacza z możliwością tzw. pracy na mokro. Na powierzchnię welurowych czy żakardowych foteli oraz kanap nakładane są odpowiednie detergenty. Chemia, którą wykorzystujemy w tym celu, jest ściśle przeznaczona do takiej eksploatacji. Dbamy o to, by wszelkie środki i woda były podawane w odpowiednich ilościach – tak, by uniknąć nadmiernego namoczenia elementów wyposażenia wnętrza auta. Proces płukania wykonujemy do momentu uzyskania satysfakcjonującej czystości odsysanej z foteli i kanap cieczy. Kompleksowe pranie kończy się uzyskaniem doskonałego wyglądu, a także świeżego zapachu siedzisk oraz innych materiałów części kabiny w pojeździe.

Kiedy warto wykonać profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej?

  Opisywane czynności warto przeprowadzać regularnie. To istotne zarówno ze względu na kwestie wizualne, jak i higieniczne. Przy braku pielęgnacji welurowe bądź żakardowe elementy wnętrza auta stają się miejscem, w którym następuje rozwój różnych bakterii, grzybów, a także roztoczy. Mycie tapicerki samochodowej jest również zalecane przed sprzedażą pojazdu. Pozwala odzyskać idealny wygląd kabiny, co z kolei przekłada się zarówno na większe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących, jak i możliwość ustalenia wyższej ceny – zadbane modele są znacznie droższe od tych noszących wyraźne ślady użytkowania.

  Zapraszamy też do kontaktu właścicieli samochodów, którzy mają problem z usunięciem konkretnego typu zabrudzeń np. na siedziskach materiałowych. Zastosowanie dostępnych w sklepach detergentów może być w takim przypadku niewystarczające. Przy trudnych zanieczyszczeniach korzystamy ze specjalistycznego sprzętu renomowanej marki Karcher. Czyszczenie tapicerki samochodowej jest dzięki temu wykonywane zarówno szybko, jak i niezwykle dokładnie. Pozwala to pozbyć się w krótkim czasie m.in. zaschniętych plam spowodowanych przez rozlanie słodkich napojów, klejów czy farb. Nasze usługi kierujemy przedewszytkim do mieszkańców Poznania, Środy Wielkpolskiej oraz Dusznik Wielkopolskich, ale możemy również dotrzeć do innych miejscowości – zachęcamy do współpracy!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus