Pranie i czyszczenie materacy

Zadbaliśmy o to, aby prezentowana oferta miała charakter kompleksowy. Dlatego też w zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się również profesjonalnie pranie materacy. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższy standard obsługi. Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody. Używamy nowoczesnego sprzętu oraz wysokiej jakości i bezpiecznych dla zdrowia środków chemicznych – wszystko po to, aby poradzić sobie z usunięciem nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Czyszczenie materacy przeprowadzamy rzetelnie oraz bardzo sprawnie. Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i znajdą najdogodniejszy dla Państwa termin. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Środy Wielkopolskiej, Dusznik Wielkpolskich oraz Poznania. Jesteśmy pewni, że sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Jak pierzemy materace?

W naszej firmie pranie materacy wykonujemy przede wszystkim przy wykorzystaniu techniki ekstrakcyjnej. To skuteczna metoda, która pozwala osiągnąć bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Zewnętrzna powierzchnia jest płukana specjalnym płynem, który rozpuszcza brud. Płyn nanosimy pod wysokim ciśnieniem. Następnie zostaje on wciągnięty z powrotem do maszyny piorącej. Używany środek jest bezpieczny dla dzieci oraz zwierząt. Za skorzystaniem z opisywanej metody przemawiają również kwestie praktyczne oraz ekonomiczne. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń piorących usuwanie trudnych plam jest bardzo łatwe. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i do rezerwowania terminów!

Dlaczego nie należy spać na zabrudzonym materacu?

W skali całego roku każdy dorosły człowiek podczas snu produkuje nawet do 100 litrów potu, który wnika w strukturę zarówno pościeli, jak i materaca. Niestety – jest to doskonała pożywka dla bakterii oraz innych drobnoustrojów. Dodatkowo ludzka skóra regularnie traci komórki naskórka, które stają się pokarmem dla roztoczy. Również kremy, balsamy i resztki makijażu często wcierane są w powierzchnię łóżka. Sytuacja taka jest szczególnie niebezpieczna dla osób, które na co dzień muszą zmagać się z różnego rodzaju dolegliwościami alergicznymi. Zapewniamy, że odświeżenie materaca to jedyny skuteczny sposób na to, aby ograniczyć lub całkowicie wyeliminować dolegliwości takie jak np. kaszel.

Pranie materacy – skorzystaj z najlepszej oferty!

Łóżko oraz wszystkie jego najważniejsze elementy powinny być utrzymane w nienagannej czystości. Ma to wpływ nie tylko na komfort snu, ale także na stan zdrowia – co w dłuższej perspektywie ma niebagatelne znaczenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę usługową. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Zachęcamy do współpracy już dziś!
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus