Usługi

Karcher Czyszczenie – profesjonalny sprzęt i fachowa obsługa

Proponujemy usługi dostosowane do potrzeb Klientów, stale poszerzając naszą ofertę. Zajmujemy się myciem okien, czyszczeniem kanap, dywanów samochodowych oraz wykładzin. W codziennej pracy używamy nowoczesnego sprzętu i oryginalnych, skutecznych środków piorących renomowanej marki KARCHER. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i większymi firmami z Poznania, Środy Wielkopolskiej, Dusznik i okolic. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, konkurencyjne ceny, a także profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Dywany i wykładziny pierzemy metodą ekstrakcyjna, polegająca na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu roztworu wody i środka czyszczącego rozpylonego na czyszczoną powierzchnię. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a pozostała niewielka wilgoć resztkowa pozwala na szybkie wyschnięcie dywanu lub wykładziny. Jest to metoda dogłębnego czyszczenia dywanów i wykładzin, bez możliwości ich przemoczenia. Taka technologia prania pozwala na szybkie i łatwe usuwanie zabrudzeń, uciążliwych plam, nieprzyjemnego zapachu, kurzu, alergenów oraz roztoczy. W naszej pracy używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń oraz środków czyszczących firmy Karcher, które w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu ludzi oraz zwierząt.

Czym czyścimy:

  • karcher puzzi 10/1
  • karcher puzzi 10/2 + głowica piorąca PW 30/1

Do prania tapicerki samochodowej używamy preparatów firmy KARCHER, które są BEZPIECZNE DLA DZIECI, ALERGIKÓW I ZWIERZĄT oraz pozostawiają na długo zapach świeżości. Tapicerka samochodowa jest elementem, który podlega dość intensywnej eksploatacji. Na rynku dostępnych jest wiele środków do samodzielnego przeprowadzenia tego rodzaju zabiegów, jednak one jedynie wcierają brud zamiast go usuwać. Żadne domowe sposoby nie są tak skuteczne jak profesjonalny sprzęt i środki czystości marki KARCHER.

Czym czyścimy:

  • karcher puzzi 10/1
  • karcher puzzi 10/2

Karcher czyszczenie

Do prania, czyszczenia mebli tapicerowanych używamy najnowszy model odkurzacza marki KARCHER (puzzi 10/1 oraz puzzi 10/2) dedykowany profesjonalistom. Jest to model stosowany na potrzeby dogłębnego czyszczenia mebli tapicerowanych, tapicerek samochodowych oraz wykładzin i dywanów. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a niewielka pozostała wilgotność resztkowa szybko wysycha.

Czym czyścimy:

  • karcher puzzi 10/1
  • karcher puzzi 10/2

We współczesnych czasach ludzie są bardzo zabiegani. Żyjemy na najwyższych obrotach: praca, dom, rodzina i jeszcze chcemy realizować swoje pasje. W tej sytuacji sprzątanie mieszkania (biura) to ostatnia rzecz na jaką mamy ochotę. Niestety jest to czynność, którą należy wykonywać regularnie, w przeciwnym razie nasze mieszkanie (biuro) będzie brudne i zaniedbane, przez co stanie się miejscem nieprzyjaznym dla otoczenia. Aby do tego nie dopuścić , warto zgłosić się do firmy, która profesjonalnie zajmuje się sprzątaniem biur i mieszkań. Firmę sprzątającą tworzy doświadczony personel, wyposażony w odpowiednie środki czystości oraz sprzęt. Firma sprzątająca to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które dysponują powierzchnią biurową. Sprzątanie biura powinno odbywać się regularnie, gdyż biuro jest wizytówką firmy. To także świetna opcja dla placówek szkolnych i budynków użyteczności publicznej – w nich czystość to wymóg konieczny.

biuro

Czym czyścimy:

  • karcher puzzi 10/1
  • karcher puzzi 10/2 + głowica piorąca PW 30/1

Zajmujemy się myciem okien w mieszkaniach, domach, biurach, hotelach itp. Przyjmujemy jednorazowe zlecenia, a także zajmujemy się cyklicznym utrzymaniem okien w czystości. Cechuje nas pełen profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym poziomie, wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz środki czyszczące. Dzięki doświadczonej kadrze, zapewniamy szybkie i skuteczne umycie okien, szyb i witryn.

Czym czyścimy:

  • karcher Wv2 Premium

biuro