Usługi

Usługi czyszczenia Karcherem - Poznań, Środa Wielkopolska, Duszniki i okolice

Karcher Czyszczenie – profesjonalny sprzęt i fachowa obsługa

Proponujemy usługi dostosowane do potrzeb Klientów, stale poszerzając naszą ofertę. Zajmujemy się czyszczeniem kanap, narożników pokojowych, materacy, różnego rodzaju foteli, puf, fotelików dzięciecych, krzeseł, dywanów, samochodów osobowych i ciężarowych czy wykładzin biurowych. W codziennej pracy używamy nowoczesnego sprzętu i oryginalnych, skutecznych środków piorących renomowanej marki KARCHER. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i większymi firmami z Poznania, Środy Wielkopolskiej, Dusznik i okolic. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, konkurencyjne ceny, a także profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Dywany pierzemy metodą ekstrakcyjna, polegająca na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu roztworu wody i środka czyszczącego rozpylonego na czyszczoną powierzchnię. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a pozostała niewielka wilgoć resztkowa pozwala na szybkie wyschnięcie dywanu. Jest to metoda dogłębnego czyszczenia dywanów, bez możliwości ich przemoczenia. Taka technologia prania pozwala na szybkie i łatwe usuwanie zabrudzeń, uciążliwych plam, nieprzyjemnego zapachu, kurzu, alergenów oraz roztoczy. W naszej pracy używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń oraz środków czyszczących firmy Karcher, które w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu ludzi oraz zwierząt.

Przeczytaj więcej na temat prania i czyszczenia dywanów

Czym czyścimy:

 • karcher puzzi 8/1
 • karcher puzzi 10/1
 • karcher puzzi 10/2 + głowica piorąca PW 30/1
[Not a valid template]

Do prania tapicerki samochodowej używamy preparatów firmy KARCHER, które są BEZPIECZNE DLA DZIECI, ALERGIKÓW I ZWIERZĄT oraz pozostawiają na długo zapach świeżości. Tapicerka samochodowa jest elementem, który podlega dość intensywnej eksploatacji. Na rynku dostępnych jest wiele środków do samodzielnego przeprowadzenia tego rodzaju zabiegów, jednak one jedynie wcierają brud zamiast go usuwać. Żadne domowe sposoby nie są tak skuteczne jak profesjonalny sprzęt i środki czystości marki KARCHER.

Przeczytaj więcej na temat prania tapicerki samochodowej

Czym czyścimy:

 • karcher puzzi 8/1
 • karcher puzzi 10/1
 • karcher puzzi 10/2

[Not a valid template]

Do prania, czyszczenia mebli tapicerowanych używamy najnowszych modeli odkurzaczy marki KARCHER (puzzi 8/1, 10/1 oraz puzzi 10/2) dedykowany profesjonalistom. Są to modele stosowane na potrzeby dogłębnego czyszczenia mebli tapicerowanych. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a niewielka pozostała wilgotność resztkowa szybko wysycha.

Przeczytaj więcej na temat czyszczenia mebli tapicerowanych

Czym czyścimy:

 • karcher puzzi 8/1
 • karcher puzzi 10/1
 • karcher puzzi 10/2
[Not a valid template]

Wykładziny pierzemy metodą ekstrakcyjna, polegająca na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu roztworu wody i środka czyszczącego rozpylonego na czyszczoną powierzchnię. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a pozostała niewielka wilgoć resztkowa pozwala na szybkie wyschnięcie wykładzin biurowych. Jest to metoda dogłębnego czyszczenia wykładzin, bez możliwości ich przemoczenia. Taka technologia prania pozwala na szybkie i łatwe usuwanie zabrudzeń, uciążliwych plam, nieprzyjemnego zapachu, kurzu, alergenów oraz roztoczy. W naszej pracy używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń oraz środków czyszczących firmy Karcher.

Przeczytaj więcej na temat czyszczenia i prania wykładzin biurowych

Czym czyścimy:

 • karcher puzzi 8/1
 • karcher puzzi 10/1
 • karcher puzzi 10/2 + głowica piorąca PW 30/1
[Not a valid template]

Zajmujemy się praniem materacy w mieszkaniach, domach, biurach, hotelach itp. Przyjmujemy jednorazowe zlecenia, a także zajmujemy się cyklicznym utrzymaniem materacy w czystości. Cechuje nas pełen profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym poziomie, wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz środki czyszczące. Dzięki doświadczonej kadrze, zapewniamy szybkie i skuteczne czyszczenie materacy.

Przeczytaj więcej na temat czyszczenia i prania materacy

Czym czyścimy:

 • karcher puzzi 8/1
 • karcher puzzi 10/1