Czym czyścimy

Czym czyścimy

Oferowanie najwyższej jakości usług wymaga od nas nie tylko odpowiednich umiejętności i doświadczenia, ale również profesjonalnego sprzętu. Ten, z którego korzystamy w trakcie pracy, pochodzi od renomowanej firmy KARCHER. W połączeniu z najlepszymi na rynku środkami czyszczącymi sprawia, że zlecenia wykonujemy zarówno dokładnie, jak i w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu możemy zagwarantować Klientom z Poznania, Dusznik, Środy Wielkopolskiej i okolic, że będą w pełni zadowoleni z naszego sprzątania.

Czyścimy:

 • Proszek do prania carpetpro RM 760
 • RM 769 uniwersalny odplamiacz
 • RM 770 Silny uniwersalny środek czyszczący
 • CarpetPro RM 764 Środek czyszczący

Sprzęt marki Karcher:

 • Karcher puzzi 10/1
 • Karcher puzzi 10/2 + głowica piorąca PW 30/1
 • Karcher puzzi 8/1
 • Karcher WD 5
 • Odkurzacz Karcher T7/1

Nasza firma zajmuje się usuwaniem zabrudzeń z dywanów, wykładzin i tekstyliów wymagających profesjonalnego czyszczenia. Wykorzystujemy wyłącznie urządzenia marki Karcher oraz produkowane przez nią środki czyszczące, takie jak proszek do prania, uniwersalny odplamiacz i płyn do tapicerki. Wykonywanie najtrudniejszych zadań ułatwiają odkurzacze piorące Puzzi wyposażone w dyszę i głowicę, dzięki którym docieramy do trudno dostępnych miejsc. Usługi skierowane są do mieszkańców Poznania, Środy Wielkopolskiej, Dusznik i pozostałych miast regionu.

Jakie zlecenia wykonujemy?

W Karcherczyszczenie do pierwotnego stanu za pomocą odkurzacza pioracego doprowadzimy dywany, wykladziny, tapicerkę samochodowa bądź meblowa. Mycie i pranie karcherem przynosi niesamowite rezultaty, a właściwe dobranie proszku, płynu czy odplamiacza sprawia, że efekty są widoczne po paru chwilach. Co istotne, klienci mogą korzystać z tapczanów i materacy w kilka godzin po zakończeniu prac, bo powierzchnie szybko wysychają.

Preparaty Karcher – rodzaje i zastosowanie

Do usuwania lekkich zabrudzeń wystarczaja proszki i płyny np. RM 760 CarpetPro. Z uporczywymi plamami walczymy, wykorzystując silny uniwersalny środek czyszczący RM 770. Preparat ten doskonale rozpuszcza olej, tłuszcz czy zabrudzenia mineralne. Do powierzchni bardzo silnie zabrudzonych, zaplamionych trudnymi do usunięcia substancjami używamy Środka do wywabiania plam RM 769. Jego skład pozwala na bezpieczne dla struktury i barwy tekstyliów czyszczenie.

Czym wyróżniają się środki do czyszczenia Karcher?

Wszystkie środki do czyszczenia Karcher gwarantują osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów – są skuteczne przy codziennych zanieczyszczeniach i zmywaniu substancji mocno przywierających do włókien, sklejających je lub wnikających w głąb. Ich zaletą jest również to, że są bezpieczne i delikatne dla pranych odkurzaczem tkanin. Właśnie dlatego mycie urządzeniem czyszczącym jest tak chętnie wybieraną metodą dbania o tekstylne pokrycia podłóg, meble tapicerowane czy wnętrza samochodów. Dla naszej firmy niezwykle istotne jest także bezpieczeństwo wszystkich, którzy będą korzystać z odświeżanych materiałów, dlatego proszek i płyn do prania tapicerki czy uniwersalny odplamiacz Karcher są oczywistym wyborem. Preparaty te mogą być stosowane w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci, alergicy czy zwierzęta domowe.

Odkurzacze do prania Karcher – skuteczne i niezawodne

Doczyszczenie podłóg czy odświeżenie tapicerki to zadanie dla najlepszego sprzętu. Jako firma zajmująca się od lat pielęgnacją dywanów, wykładzin i pokryć meblowych dbamy o to, by nasze urządzenia spełniały swoją rolę za każdym razem. Odkurzacze do prania Karcher Puzzi to maszyny, na których zawsze możemy polegać. Ich działanie opiera się na ekstrakcji – oznacza to, że jednocześnie natryskują wodę z proszkiem piorącym bądź płynem i odsysają wraz z zabrudzeniami. Dzięki temu materiał nie nasiąka, włókna się nie sklejają i powierzchnia może być użytkowana wkrótce po zakończeniu prac. Mycie karcherem w Poznaniu, Dusznikach lub Środzie Wielkopolskiej to rozwiązanie idealne w przypadku biur z podłogami pokrytymi wykładzinami.

Urządzenia Puzzi – do dywanów, tapicerki oraz materacy

Nasze niezawodne odkurzacze piorące Karcher Puzzi mają szerokie zastosowanie – wykorzystywane są do mycia i prania:

 • dywanów,
 • wykładzin biurowych,
 • foteli, tapicerowanych obić w samochodzie,
 • tekstylnego pokrycia mebli,
 • materacy.

Silne proszki piorące, odplamiacze i szybkie odsysanie płynu pozwalają uniknąć przemoczenia tkaniny i tapicerki. O dokładności decydują też zastosowane dysze i głowice piorące.